Apartmány Mitterdorf

 

Ubytování na německé straně Šumavy, v krásném prostředí nedaleko lyžařských vleků, běžkařských tratí a ráje turistických cest. 

Apartmány se nachází ve středisku Mitterfirmiansreut, častěji používaný název Mitterdorf, který je velmi oblíbeným rekreačním střediskem.

Mitterdorf se stal díky hoře Almberg (1.139 m.n.m.) vyhledávaným střediskem sjezdového lyžování. Přijdou si však na své i milovníci běžek.

Nicméně ani milovníci kol či pěší turistiky nepřijdou zkrátka. Stejně jako na české straně Šumavy je i zde spousta krásných míst vybízejících k turistice či sportu.

Nabízíme ubytování ve dvouch 3-lůžkových apartmánech (2+1 přistýlka). Každý apartmán je zařízen plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou s WC a sprchovým koutem, televizí. Apartmány jsou vedle sebe, proto zde můžete strávit dovolenou s rodinou, sami nebo s přáteli. 

V objektu je k dispozici lyžárna, sauna a dětský koutek. Před objektem je venkovní parkoviště pro ubytované.

Ceník – cena za apartmán 2+1
KVĚTEN-LISTOPAD 1200,-
PROSINEC-DUBEN 1700,-
VÁNOCE/SILVESTR 2600,-
 
Jak se k nám dostanete

Po silnici č. 4 (Praha-Strakonice-Strážný) přijedete na hraniční přechod Strážný/Philippsreut. Zde pojedete 2km do kopce a první křižovatku odbočte doprava. Nyní již pojedete po silnici 4,5km ve směru na Mauth až k apartmánům.

Rezervace

rezervace na tel: +420 601 165 100
e-mail: apartmanymitterdorf@seznam.cz

Galerie